Bilgilendirme!
Nanu Rüya Odaları
Kargo Ücretsiz
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

Teslimat ve İade Koşulları

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

TESLİMAT
Nanu Bedtime ürünleri, müşterilerimize anlaşmalı olduğumuz ARAS kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde (kişiye özel üretime giren mobilya ve benzeri ürünler hariç, resmi tatiller ve haftasonları dışında) kargoya verilmektedir. Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakabilir yada merkeze geri gönderebilir. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Nanu Bedtime olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz.

İADE KOŞULLARI
Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde, ürünle alakalı iade ve/veya değiştirme talebinizi [email protected] e-posta adresine bildirmeniz gerekmektedir.

İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alişverişlerde ürün değişimi, sadece beden ve renk değişimleri için geçerlidir. Beden ve renk değişimi dışında, değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü iade edebilir, sonrasında dilerseniz www.nanubedtime.com adresinden tekrar sipariş verebilirsiniz.

İade veya değişim onay e-postası size ulaştıktan sonra, [email protected] adresine değişim/iade nedenini yazarak ve detaylı bilgilerinizi ilettikten sonra, ürünü faturasıyla beraber “Göktürk Merkez Mahallesi Belediye Caddesi Koray Bianco AVM No 13, Dükkan 195 PK: 34077 Göktürk/Eyüp-İstanbul ’’ adresine Nanu Bedtime Eyüp adıyla Aras kargo ile gönderiniz. Bizim çalıştiğımız kargo şirketi dışında iade ve değişim gönderiminizi yapmanız durumunda kargo ücreti size aittir.

Satin alınan ürün faturası bir kurum adına kesildiyse iade sirasında da ilgili kurumun fatura miktari kadar iade faturası kesmesi gerekmektedir.

İadeler ve değişimler size gönderilen orijinal kutu veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hiç bir şekilde kullanılmamiş, yıkanmamış, etiketi kesilmemiş, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satilabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün değişimi yapılmaz, iade alınmaz ve bedeli iade edilemez.

Ürün değişimi ve iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde ürünü satın alırken kullandığınız kredi kartına iade edilecektir. Ürün değişiminin onaylanmaması durumunda, ürün en geç 2 iş günü içerisinde adresine gönderilecektir.

SİPARİŞ İPTALİ
Siparişinizin iptali için [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse, siparişiniz e-postada belirttiğiniz sipariş iptal talebine göre iptal edilecektir. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, iade prosedürü işletilecektir.

MOBİLYA SİPARİŞLERİ
Tüm Nanu mobilyaları kişiye özel olarak, sipariş üzerine üretilerek teslim edilmektedir. Bu nedenle, mobilya siparişlerinde ödeme sonrası üretim sürecimiz başladıktan sonra müşteriden kaynaklanan herhangi bir nedenle değişiklik, iptal veya iade kabul edilememektedir. Bilginize sunarız.