Bilgilendirme!
Nanu Rüya Odaları
Kargo Ücretsiz
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

Nanu Çocuk Ormanı

Değerli Nanu Ailemiz,

2014’te ilk pijamamızın kalıplarını çıkarırken bir varlık niyetimiz vardı: Anne aklı ile kalbinin ürünü özgün Nanu tasarımlarıyla, en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın iyi uykuya kavuşup sağlıkla büyümelerine destek olmak.


Geride kalan yıllar boyunca, Türkiye’nin yanısıra Almanya’dan, Avusturya’dan, Ingiltere’den, Fransa’dan ve hatta Katar’dan binlerce anneyi üstün Nanu kalitesiyle buluşturduk. Minik kalplere huzur ve konfor dolu uykular, tatlı rüyalar sunduk. Uyku giyimiyle başlayıp yatak tekstili ile gelişen ürün portföyümüz önce annelerin ihtiyaç duyduğu tüm detayları sunan özgün uyku mobilyalarına, oradan da A’dan Z 'ye bebek ve çocuk odaları tasarım ve uygulamalarına kadar genişledi, kocaman bir dünya haline geldi.

Sizlerle birlikte büyüdük, öğrendik, çalıştık, geliştik... Zamanla Nanu’ya olan teveccüh güçlendikçe mobilya üretimimiz arttı. Doğanın korunmasına ve sürdürülebilirliğe derin inançla bağlı bir marka olarak artık çok önemli bir sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Tükettiğimizden çok yeşertmek, doğadan aldığımızdan fazlasını doğaya geri vermek, kalpten hissettiğimiz, olmazsa olmaz bir zorunluluk bizim için.

Bu nedenle, bundan böyle Nanu’dan satın alınacak her mobilya parçası için beş fidan dikmeye; bu fidanlarla Nanu ailemizin çocuklarının adlarını taşıyacak ağaçlarla uçsuz bucaksız bir orman oluşturmaya karar verdik. 


Bu girişimin ilk kıvılcımı olması niyetiyle, İzmir’in Bergama ilçesinin Kınık mevkiinde “Nanu Çocukları Ormanı” adıyla bir alan oluşturduk ve buraya Nanu ailemizin çocuklarının adlarıyla fidanlar dikmeye başladık.

Eskiden Anadolu’da bir bebek doğduğunda adına bir fidan dikilir, bu fidan büyüyüp kocaman bir ağaç oldugunda, bebek de büyüyüp tıpkı o ağaç gibi güçlü kuvvetli bir insana dönüşsün diye dua edilirmiş. Nanu ailemizin tüm çocuklarının gelecekte ulu birer ağaç gibi derin köklere sahip, canlı ve bilge birer insana dönüşmesini umuyor; çocuklarımızın adlarını taşıyan, suyla besleyip güneş ve toprağa emanet ettiğimiz fidanlarımızın da çocuklarımızla birlikte her yıl sağlıkla büyümesini diliyoruz.

Bir gün Nanu Çocuk Ormanındaki ağaçların gölgesinde keyif ve huzurla dinlenebilmek umudu ve inancıyla!