Bilgilendirme!
Nanu Rüya Odaları
Kargo Ücretsiz
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

6 Adımda Oda Tasarımı

Nanu olarak, ister uyku ister oyun odası olsun, tüm oda tasarımlarınızı sizinle birlikte, adım adım, hayallerinize, beğenilerinize ve yorumlarınıza göre 6 adımda gerçekleştiriyoruz. 

Adım 1: Dinleme & Anlama 
İlk toplantımızda sizi can kulağıyla dinliyoruz. Hayallerinizi görmeye, ihtiyacınızı tam olarak anlamaya, mekân boyutlarınızı ve bütçe dinamiklerinizi öğrenmeye odaklanıyoruz. Sorular soruyoruz, dinliyoruz, anlamaya çalışıyoruz, bilgi ve deneyimimizle odanızın işlevselliğini ve keyfini artıracak öneriler sunuyoruz. Böylelikle belirli bir tasarım mutabakatı oluşturuyoruz.

Adım 2: Taslak Yerleşim Çalışması
İlk toplantıda topladığımız veriler ve oluşturduğumuz tasarım mutabakatı ışığında taslak bir yerleşim planı oluşturuyoruz. 

Adım 3: Yerleşim Planının Teyidi
Oluşturduğumuz son yerleşim planını sizinle paylaşıyor, üzerinde görüş ve düşüncelerinizi alıyor, (varsa) istekleriniz doğrultusunda son değişiklikleri yapıyoruz. Ardından bu yerleşim planında yer alan mobilyalar üzerinden oda projenizi bütçelendiriyor ve bir ön teklif sunuyoruz.

Adım 4: (Opsiyonel) 3D Çizim
Gerek duyarsanız, oda tasarımınızı 3D çizim haline getirerek (opsiyonel = ücret karşılığında verilen ek bir hizmettir) odanızın uygulama sonrasında nasıl görüneceğini bire bir görmenizi sağlıyor ve varsa üretim öncesindeki son yorumlarınızı alıyoruz.

Adım 5: Son Tekliflendirme ve Onay
Tasarımını onalamış olduğunuz odanıza yönelik nihai teklifi onayınıza sunuyoruz. Alacağımız onay ve ödemeyi takiben üretim sürecimiz başlıyor.

Adım 6: Teslim ve Montaj
Oda projenizin içeriğine göre 45 - 55 iş günü içinde yeni odanızı tüm mobilya ve varsa diğer parçalar (özel tasarım duvar kağıdı, perde, aydınlatma, halı, aksesuarlar, vb.) ile birlikte teslim edip kurulumunu yapıyor; beşik veya karyolanızın üzerine Nanu pijama hediyenizi bırakarak, yıllar boyu keyif ve mutlulukla sürecek kullanımınıza sunuyoruz. 

Sizleri de Nanu tasarımı odalarını keyifle kullanan yüzlerce mutlu müşterimizin arasına katılmaya davet ediyoruz!

Tasarlayıp üreterek teslim ettiğimiz Nanu odalarından bazı örnekleri "Nanu Rüya Odalar" bölümümüze giderek detaylıca inceleyebilirsiniz.