Bilgilendirme!
Nanu Rüya Odaları
Kargo Ücretsiz
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

5 Temel Nanu Prensibi

Tüm Nanu ürünlerini 5 temel prensibe sadık kalarak tasarlıyoruz.

1) SAĞLIK VE GÜVENLİK
Ürünlerimizi bebek ve çocukların güvenliğine mutlak öncelik vererek tasarlıyoruz. Sağlığa zararlı hiçbir malzeme kullanmadan, anne dikkati ve özeniyle üretiyoruz. Tüm uyku mobilyalarımızda (üretim maliyetlerimizi ciddi şekilde yükseltmesine karşın) bebek ve çocukların temas ettiği boyalı yüzeylerin sağlık riski oluşturan ağır metaller içermediğini teyit eden EN-71/3 sayılı Avrupa Birliği Standardına sahip, hiçbir şekilde koku yaymayan su bazlı astar, boya ve cila kullanarak tamamlıyoruz.

Bu sayede, evinize teslim edildikleri andan itibaren kokusuz olan tüm Nanu mobilyalarını huzur, güven ve keyifle kullanıyorsunuz.

EN (European Norm = Avrupa Birliği Standardı) 71/3 nedir? 
Boyanmış yüzeylerin ağızla temasını esas alan ve ağır metallere sınırlama getiren önemli bir standarttır. Bu standart, yüzeylerin boyanmasında kullanılan malzemelerin üretiminde Antimon, Arsenik, Baryum, Kadmiyum, Krom, Kurşun, Cıva ve Selenyum gibi vücuda girdikten sonra atılamayan ağır metallerin kullanımını sınırlar. Bu içeriklerin kullanıldığı mobilya ürünleri haftalarca çıkmayan kimyasal kokular yayarak bulundukları ortamı yaşam için sağlıksız hale getirirler.

DİKKAT! Emin değilseniz burnunuza güvenin! Bahanelere kanmayın!
Yeni mobilya kokmaz! Koku, mobilyada kimyasal madde kullanıldığının işaretidir. Eğer sizi rahatsız eden yoğun bir koku duyuyorsanız, bilin ki o koku mobilyanızın üretiminde kullanılan kimyasal astar, boya ve/veya ciladan geliyordur. Ancak bebek ve çocukların odalarında kullanılan mobilyaların kesinlikle kimyasal bazlı astar, boya ve/veya cila içermemesi gerekir. Nereden alırsanız alın, sipariş ettiğiniz mobilyalar evinize geldiği anda burnunuzla bunu test edin.

“Her yeni mobilya kokar”, “Odayı birkaç hafta havalandırın, bir şey kalmaz” gibi sudan bahanelere kanmayın!
Tüm Nanu uyku mobilyaları, EN-71/3 kodlu Avrupa Birliği Standardı sertifikasını taşıyan su bazlı astar, boya ve cila kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle, Nanu mobilyaları evinize teslim edildiği andan itibaren tümüyle kokusuzdur. Burnunuzu ürünlerimize dayayarak bu iddiamızı kendiniz de test edebilirsiniz.

Nanu'nun tüm dünyada patentli imza buluşu: Skin Bumper℗
Yatak/beşiklerin parmaklıklarına bağlanarak kullanılan geleneksel kenar korumalıklara olan ihtiyacı tümüyle ortadan kaldıran Nanu Skin Bumper℗, mobilyanın iç yüzeyini adeta bir deri gibi tümüyle kaplayarak yumuşacık, konforlu ve şık bir koruma sunuyor. Tüm Nanu yatak ve beşiklerinde standart olarak sunulan Skin Bumper℗, boğulma riskini bertaraf ediyor, temiz hava sirkülasyonu sağlıyor ve annelerin görüş alanını açıyor. Farklı renk seçenekleri ile sunulan lekeye dirençli kumaşla kaplanmış Skin Bumper℗, modüler tasarımı sayesinde gerektiğinde parçalar halinde kolayca yenilenebiliyor. Böylece Nanu beşik veya karyolanız her zaman yeni ve tertemiz kalıyor.

2) SADELİK
Bebek ve çocukların sağlıklı gelişiminde en az beslenme kadar önemli olan iyi uyku, sadelik prensibiyle tasarlanmış mobilyalar ve odalar gerektirir. Bu nedenle, Nanu mobilyaları gereksiz tasarım karmaşıklığı içermez. Kulpsuz gardıroplar ve şifoniyerler gibi cinsiyet ayrımı gözetmeyen sade tasarımlarda ve iyi uykuyu destekleyen pedagojik onaylı pastel renk tonlarında üretilir. Sadelik, Nanu tasarımlarını zamansız kılar. Böylece her bir Nanu mobilyası, moda akımlarından veya beğenilerden etkilenmeden yıllarca bir çocuktan diğerine hizmet etmeye devam eder.

3) İŞLEVSELLİK
Nanu olarak tasarımın sadece estetik değil aynı zamanda işlevsel olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, her bir Nanu mobilyası kullanıcılarına mümkün olan en yüksek işlevsel faydayı sağlayacak şekilde anne aklı ile tasarlanır, en doğru ölçülerde üretilir. Çocuğun gün boyunca kendi başına yatağına girip çıkabilmesine olanak tanıyan, geceleri ise kendi başına yatağından çıkıp dolaşmasını engelleyen sürgülü kapı, yaşa göre değişen seviye ayarı gibi önemli detaylar Nanu mobilyalarını işlevsel kılar.

Kullanım süreleri dolan Nanu beşikleri, oyun parkı, oyuncak saklama kasası gibi farklı amaçlarla kullanılabilen faydalı ürünlere dönüşür. Böylece yeni bebeğiniz gelene kadar onları saklayacağınız bir depo bulmak ve bunları oraya taşımak zorunda kalmazsınız. Dilerseniz, çocuğunuz için seçeceğiniz karyolanızın altına, arkadaş yatağı veya çok işinize yarayacak geniş bir saklama bölümü olarak kullanılabileceğiniz geniş bir tekerlekli çekmece eklenebilir

Tüm Nanu beşikleri ve karyolaları, küçük kullanıcılarının yaşlarına uygun olan, iyi uykuyu destekleyen tasarımlarda üretilmiş nevresim takımları, şilteler, yastıklar ve yorganlar ile tamamlanır.

4) KONFOR
Nanu mobilyalarını kullanacak minikler kadar onların bakımını üstlenmiş büyüklerin de rahat etmesini amaçlıyoruz. Minikler mutlulukla, büyükler keyifle ve yorulmadan kullansın diye Nanu mobilya tasarımlarında pratik sürgülü kapı, kolay seviye ayarı, odadan odaya zahmetsizce taşımaya olanak sağlayan tekerlekler, en iyi kalite rayların üzerinde kuvvet gerektirmeden yağ gibi kayan çekmeceler, gerektiğinde her bir parçası kolayca yenilenebilen Skin Bumper℗ gibi pek çok detayı sizler için anne aklıyla düşündük, anne kalbiyle uyguladık.

5) YÜKSEK DEĞER
Tüm Nanu tasarımlarını, kullanım ömrünü uzatacak en yüksek standartlara sahip malzemelerle, en yüksek işçilik kalitesinde dikkat ve özenle üretmekten gurur duyuyoruz. Ağırlığıyla kendini hemen belli eden birinci sınıf MDF, Almanya menşeli üstün kalite ray ve menteşeler, EN-71/3 sertifikalı su bazlı ve kokusuz boya-astar-cila gibi en yüksek kalite ve güvenlik standardında olan seçkin malzemeler kullanıyoruz.

Her defasında "Oda Takımı" almayın, sadece karyolanızı değiştirin!

Nanu sayesinde artık anne ve babalar, doğumdan itibaren sekiz yaşa kadar kullanılabilen, seviye ayarlı, sürgülü kapılı “geçiş karyolası” konsepti ile tanıştılar. İdeal ölçü ve yükseklikleri ile seviye ayarı mekanizması sayesinde, anne aklıyla tasarlanmış Nanu beşiklerinin kullanım süreleri birkaç aydan bir yıla kadar uzadı.

Bebek veya çocuğunuzun odasına oda takımı satın almak, belirli bir zaman sonra başka bir takım almak zorunda kalmanıza neden olur. Oysa sade, zamansız ve cinsiyet ayrımı gözetmeyen Nanu mobilyaları ile sizin için tasarlayacağımız odalarınızı, gerektiğinde sadece karyolanızı değiştirerek yıllarca keyif ve güvenle kullanabilirsiniz