Bilgilendirme!
Nanu Rüya Odaları
Kargo Ücretsiz
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

Gizlilik Sözleşmesi

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması ve ödeme sırasındaki bilgi güvenliğinin sağlanması bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında Türkiye’nin önde gelen bankaları ve ödeme sistemleri ile birlikte çalışıyoruz.

Nanu Bedtime, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde ele alınmaktadir. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Toplanan bu bilgiler, Nanu Bedtime tarafından gerçekleştirilecek kampanyaların, müşterilere yönelik özel promosyon faaliyetlerinin, e-postaların sınıflandırma çalışmalarının kurgulanmasında kullanılabilmekte ve/veya sizlere teslim yapılabilmesi amacı ile lojistik ve kargo firmalari ile, işin işleyişi gereği müşteri menfaatlerinin gerektirdiği ölçüde Nanu Bedtime’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Bunlar dışında, aksi müşterilerimiz tarafindan onaylanmadıkça bu bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Nanu Bedtime, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Nanu Bedtime’a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman [email protected] e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.