Bilgilendirme!
Nanu Rüya Odaları
Kargo Ücretsiz
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

Hikayemiz

Nanu, annelere bebek ve çocukları için hayal edip hiçbir yerde bulamadıkları özgün ve yüksek kaliteli uyku ürünlerini anne aklı ve kalbiyle tasarlayıp üretmek üzere, 20 yıllık Reklamcılık deneyimine sahip bir anne olan Nazmiye Sabuncuoğlu Arslantürk tarafından 2014 yılı başında kuruldu. Nanu öncesindeki iş hayatının ilk 6 yılında önemli küresel reklam ajanslarında çalışmış, son 14 yılında ise Türkiye'nin yerli sermayeli en büyük reklam şirketinin Kurucu Başkan Yardımcılığını yürütmüş olan kurucumuz, markalaşma konusundaki tüm uzmanlığını, enerjisini ve heyecanını bu kez kendi markasını kurup büyütmekte değerlendirdi.

Kurucumuz Nazmiye Sabuncuoğlu Arslantürk, Nanu'yu hayata geçirdikten sonra ürün tasarımına olan yeteneğini ve tutkusunu keşfetti. Böylece, hedef kitlesi anneler olan Nanu'nun kurucu annesi olmanın verdiği iç görü avantajıyla Nanu için hiçbir yerde bulunamayan özellikli ürünler geliştirmeye girişti. Öncelikle annelerin her yerde arayıp bulamadığı tasarım özelliklerine sahip, kullanışlı, kaliteli malzemeler ve %100 pamuk kumaştan üretilmiş nevresimler, pijamalar ve gecelikler tasarladı. Ancak bu tasarımları yüksek adetlerde üretmek mümkün olmayınca, ilk Nanu ürünleri bir terzinin tezgâhında doğmuş oldu.

Nanu pijama ve gecelikleri, uyku sırasında terletmeyen %100 pamuk kumaşları, rahat kalıpları, iyi uykuyu destekleyen sade ve keyifli tasarımlarıyla kısa zamanda çocukların vazgeçilmez uyku kıyafeti haline geldi. %100 pamuk saten kumaşla üretilen Nanu nevresim takımları, ölçüleri ve tasarımlarıyla annelerin favorisi oldu. Böylece, uyku giyimi ve yatak tekstili kategorilerinde Nanu tasarımlarının sayısı arttı. Terzi tezgâhının yerini, özenle seçilip düzenli olarak denetlenen seçkin üreticiler aldı.

Bebek ve çocuk beşikleri ile karyolaları tasarlayıp üreterek başladığımız yolculuğumuz, bugün uyku odaları, oyun odaları, hatta genç odalarını da kapsayıp büyüyerek devam ediyor!

Nanu, 2016 yılında bebek ve çocuklara en iyi uykuyu sunma misyonuyla uyku mobilyaları tasarlamaya başladı. Bu çok önemli alanda da tasarım konusuna yüksek bir ciddiyetle, özenle, anne aklı ve kalbiyle yaklaştı. Kurucu ve Baş Tasarımcımız Nazmiye Sabuncuoğlu Arslantürk, annelik iç görüleri ve deneyimiyle Nanu annelerinin dile getirdiği ihtiyaçları birleştiren, sade ve eşsiz tasarımlar yaptı. Annelerin yıllardır göz ardı edilmiş sorunlarını çözen ve iyi uykuyu destekleyen Nanu mobilya tasarımları, üstün kaliteye sahip malzemeler ve ödün vermediğimiz 5 temel Nanu prensibiyle (Sağlık ve güvenlik, Sadelik, İşlevsellik, Konfor, Yüksek değer) annelerin beğenisine sunuldu.

Tasarladığımız tüm uyku odalarına, oyun odalarına ve genç odalarına keyif, şıklık ve işlevsellik katan Nanu mobilyaları, uzun ömürleri ve üstün malzeme kaliteleriyle bir kardeşten ötekine, bir odadan diğerine yıllarca aynı performansla kullanıcılarına hizmet etmeyi sürdürerek aile ekonomisine uzun vadeli değer katıyor.

Tüm dünyada patentli müthiş bir yenilik: Nanu Skin Bumper℗

Nanu, annelerin her yerde aradığı yüksek kaliteli özgün ürünler sunmanın yanında, kendi alanında patentli yeniliklere de imza attı. Bunlardan en önemlisi, yatak/beşiklerin parmaklıklarına bağlanarak kullanılan geleneksel kenar korumalıklara olan ihtiyacı tümüyle ortadan kaldıran Nanu Skin Bumper℗. Yatak ve beşiklerin iç yüzeyini adeta bir deri gibi tümüyle sararak yumuşacık bir koruma sunan bu büyük buluşun tüm dünyada faydalı model patentini alan Nanu, tasarlayıp ürettiği tüm yatak ve beşiklerde Skin Bumper℗'ı standart olarak sunuyor.

Fotoğraf:


Nazmiye Sabuncuoğlu Arslantürk / Nanu Kurucusu & Baş Tasarımcısı