Hakkımızda

Nanu Bedtime Uyku Dünyasına Hoşgeldiniz!

Malzemelerinin, tasarımlarının ve üretimlerinin her aşamasında anne özeni, anne yüreği ve anne aklıyla hazırlanmış, uyku vakti denince ihtiyaç duyulan, anne beklentilerini karşılamak için geliştirilmiş küçük detaylarıyla Nanu Bedtime markalı ürünler, sevgiyle siz anneler ve çocukları için üretildi.

0-12 yaş çocuk nevresimleri, pijamalar, gecelikler, karyolalar, uyku oyuncakları gibi uyku ürünlerine odaklanmış ilk ve tek uluslararası Türkiye markası olma misyonuyla yola çıkan Nanu Bedtime, sunduğu özellikli ürünlerin yanı sıra, iyi uyku konusunda da önemli bir referans kaynağı olmayı hedefliyor. Nanu Bedtime, çocuk gelişiminde büyük önem taşıyan uyku ile ilgili her konuyu derinlemesine, konunun uzmanlarından alınan en doğru bilgiler eşliğinde annelere ulaştırıyor. Bu amaçla Nanu Bedtime tarafından bir araya getirilen uzmanlar arasında pedagog ve uyku koçları bulunuyor. Nanu Bedtime, uzmanlardan aldığı tüm bilgileri, tasarladığı ürünleri geliştirmek için de kullanıyor.

İyi uykunun önemini bilen, sevginin çocuk sağlığı ve gelişimine sağladığı büyük katkının ateşli bir savunucusu olan Nanu Bedtime, annelerin çocuklarını sevgiyle uyutabilmesi için gerekli uyku ürünlerine yönelik tüm ihtiyaçları, gerçek bir anne duyarlılığı içinde onlarla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

1

NANU NEDİR?

0-12 yaş arası bebek ve çocuklar için özenle tasarlanmış beşik, karyola ve yatak takımları, keyifli nevresimler, zevkli pijamalar ve gecelikler üreten, uyku ürünleri alanında uzman bir çocuk markasıdır.

2

NANU NEDEN VAR?

Anneler, çok sevdikleri çocukları için kaliteli, sağlıklı, zevkli pijamalar, nevresim takımları, beşikler, karyolalar ve çeşitli uyku ürünlerini kolayca oturdukları yerden bulabilsin diye…

3

“NANU” NE DEMEK?

Eski Mısır dilinde “Güzel”, Hindu dilinde ise “Minik”, “En tatlı” anlamına geliyordu. Amerikan yerlileri de, cesur ve yüce ruhlar için “Nanu” ismini kullanırlardı. Osmanlıca da ise Nanû “ninni” demek idi.

4

“SEVGİYLE UYU!”

Annelerimiz aracılığıyla çocuklarımızın yaşamlarına sevgiyle dokunabilmek, özenle tasarlanmış uyku ürünleriyle onlara her zaman kaliteli bir uyku sunabilmek… Nanu Bedtime’ da biz bunun için çalışıyoruz.

5

NANU’DA NELER VAR?

Her yaş değişen farklı uyku ihtiyaçları doğrultusunda, 7 aylık erken doğan bebeklerden, 12 yaşına gelmiş çocuklara kadar, oldukça geniş sevgiyle hazırlanmış Nanu Bedtime markalı uyku ürünleri var. Anne iç görüsü, anne duygusu var. Çocukların rahatı için tasarıma katılmış birçok ince detay var : Çocukları rahatsız etmesin diye yaka içine değil, dışına dikilen marka etiketleri, her yere kolayca taşınabilen tekerlekli mobilyaları, annenin ve çocuğun beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan her bir üründe farklı şık çözümlemeleri, sağlıklı ve kaliteli uyku için pedagojik destek ve yorumları, uyku öncesi okunması önerilen masalları, vb.

NANU BEDTIME’IN KURUCUSU KİM?

Reklamcılık hayatı boyunca, birçok global reklam ajanslarında marka yöneticiliği yaptıktan sonra, 1999 yılında Türkiye’nin önde gelen kreatif reklam ajanslarından birinin ortağı ve genel müdür yardımcısı sıfatıyla 14 yıl görev aldı. Nanu hayali ile 20 yıllık reklamcılık hayatına son verip, tüm birikimini tek bir markaya yoğunlaştırmaya karar verdi. Yıllarca Türkiye’nin önde gelen birçok markasına, marka yolculuğu boyunca tutarlı, ayrıştırıcı ve etkin iletişim yollarını göstererek hayata geçirdikten sonra, markalaşma konusundaki uzmanlığını, tutku ve heyecanını aktaracağı Nanu Bedtime markasını kurdu. Çocukları çok seven Nazmiye, anne olduktan sonra aradığı kalitede ve zevkte nevresim, pijama gecelik vb. ürünleri bulamayınca, çözümü tasarımlarını terziye diktirmekte buldu.Her yeni yaş geçişinde karyola sıkıntısı yaşayıp, ustasına mobilya ürettirme aşamasına gelince, sektörün bu alandaki hizmet eksikliği dikkatini çekmeye başladı.Çevresindeki kişilerin de aynı eksiklikten yakınması, onu bu sektöre girme konusunda cesaretlendirdi. 40 yaşında kurduğu Nanu Bedtime markası dışında aktif olarak resim yapmaya da vakit ayıran Nazmiye; tutkuyla, aşkla ve sevgiyle yapılan her şeyin başarı getireceğine yürekten inanarak, Nanu Bedtime yolculuğunu büyük ve emin adımlarla sürdürüyor.

Nazmiye Sabuncuoğlu Arslantürk
C.E.O & Founder